Pamiętacie dom Black&White? Tak to ten sam dom. 😊😊 Zobaczcie, czy coś się nie zmieniło lub powstało. 😁😁


Kraków - Nowa Huta. Coś dla naszych najmłodszych uczniów. Dwujęzyczne przedszkole w świetnej lokalizacji. Budynek zastaliśmy w stanie deweloperskim. Naszym zadaniem było wykończenie pomieszczeń według wytycznych jednego z biur projektowych, zajmujących się typowo projektami szkół i przedszkoli. Życzymy Maluszkom wspaniałej edukacji w formie zabaw i innych atrakcji.


Coś dla tych, którzy uwielbiają biel i czerń. :) Osobiście bardzo odpowiada nam taki styl. Elegancja i klasa sama w sobie. Właścicielom dziękujemy za miłą współpracę. :)


Projekt łazienki. Jak widać na zdjęciach, zastaliśmy gołe ściany. :) Pracy było sporo, a efekty chyba sami widzicie.


Nasza perełka. :) Mieszkanie dla naszej ulubionej znajomej. :) Weszliśmy na mieszkanie jedynie z panelami na podłodze. Każdy detal skrupulatnie zaplanowany przez naszą zleceniodawczynię z minuty na minutę stawał się realny. Podwieszany sufit, cegiełka na ścianach, klimatyczne dodatki - całość dała mega fajny efekt. Do tego piękne duże okna, dzięki którym aż chce się tam mieszkać. Dziękujemy za możliwość udostępnienia zdjęć. Polecamy się na przyszłość. :)


Kolejna realizacja za nami. Klienci postanowili zrezygnować z kuchni w zamian za salon. :) Tak poważnie duże zmiany. Usunięto okno, zamurowano również drzwi przejściowe do pokoju obok. Położono panele, zastosowano zabudowę G/K w celu zakrycia rur na ścianach. Zainstalowano lampki led oraz listwy led, co widać poniżej. Pomogliśmy również przy montażu mebli tak, aby zleceniodawca miał jak najmniej pracy po remoncie. Efekt jest. :)


W tym projekcie zostało wykonane wszystko poza ścianami zewnętrznymi które oczywiście zostały ocieplone od środka w każdym z budynków, zostało zrobione ogrzewanie podłogowe w każdym z budynków wraz z pompą ciepła, położone płytki panelo podobne, wymieniona konstrukcja dachu oczywiście wraz z jego ociepleniem, montaż blacho dachówki wraz z oknami dachowymi, przesunięcie otworów okiennych symetryczne w całym budynku, nowe ściany działowe, tynki i wiele wiele innych których nie pamiętamy a były zrobione wraz z wyrównaniem i w wyplantowaniem całego podwórka. Nowa kanalizacja, nowy przyłącz wody, nowa instalacja elektryczna - nowy, całkiem odmieniony obiekt. :)


Kto powiedział, że kuchnia ma być w jednym kolorze ? Albo czy kran nie może być złoty ? Podpowiemy wam :) Może, a nawet i jest :) Ciekawa realizacja remontu mieszkania. Uwagę przykuł projekt kuchni, w której klientka postawiła na zieleń z szarością z dodatkiem złotego. Czasem niekonwencjonalne pomysły popłacają. W relacji poniżej pokazujemy resztę remontowanego mieszkania.


Kolejne mieszkanie. :) Prace polegały na usunięciu i posprzątaniu starych mebli oraz zużytych sprzętów rtv agd. Tym samym odświeżono ściany, położono podłogę, ułożono płytki i zamontowano meble kuchenne oraz parę innych drobiazgów, na których zależało zlecającemu. Mieszkanie oddaliśmy gotowe do aranżacji. :)


Nasza ekipa uzyskała kontrakt na remont kilkunastu salonów sieci komórkowej PLAY. Naszym zadaniem był demontaż starych mebli oraz ponowne zagospodarowanie przestrzeni według planów przekazanych przez zlecającego.


Co tu dużo pisać... Wymiana podłogi, odświeżenie ścian itd. :)


Znów jesteśmy w Krakowie. Gruntowny remont - zmiana garderoby na pokój dla dziecka. Wykończenie salonu od podstaw, sufit podwieszany itd. :) Działo się, oj działo :)


Kolejny projekt - mieszkanie prosto od dewelopera. Nasza praca polegała na obróbce ścian, nałożeniu kolorów, wykończenie łazienki od a do z, wstawieniu drzwi oraz obróbce innych dodatków.


Nie śpimy :) Pomiędzy większymi zleceniami zajmujemy się również i tymi mniejszymi. Poniżej jak widać wykonane ścianki z kamienia dekoracyjnego przez członka naszego zespołu. :)


Tym razem zajęliśmy się mieszkaniem w Brzesku. ;) Było to dość duże wyzwanie dla naszego zespołu. Wymieniona została podłoga, zamontowane panele oraz płytki "panelopodobne". Wymieniono drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Odświeżono ściany, położono kolor zgodnie z życzeniem klienta.


Wykonaliśmy gruntowny remont łazienki. Prace polegały przede wszystkim na ściągnięciu starej terakoty oraz zdemontowanie zużytej instalacji sanitarnej. Wbudowano szafkę pod umywalkę, zainstalowano nową wannę oraz kabinę prysznicową. Klient lubi duże lustra. :)


Wykonaliśmy ocieplenie oraz elewację ściany mieszkania usytuowanego w bloku.


Spore zlecenie się nam trafiło :) Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz czekało nas dużo pracy. Z resztą sami zobaczcie. :)


Tym razem modernizowaliśmy lokal usługowy. Lokal został podzielony na trzy osobne pomieszczenia. Lokal ma być wykorzystany jako salon optyczny.