Firma BWU   wykonuje kompleksowe remonty i usługi wykończenia wnętrz w mieszkaniach, domach oraz lokalach użytkowych na terenie Polski.

Na rynku remontowo-budowlanym  funkcjonuje już od paru lat. 

Swoim Klientom gwarantuje terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonego wnętrza.

Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W minionych latach firma BWU wykonywała zlecenia na terenie Skandynawii, gdzie mogła nabyć dodatkowe umiejętności oraz cenne doświadczenie na tamtejszych obiektach.   W tym czasie powstał zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. 

Dla zespołu liczy się przede wszystkim jakość wykonywania usług, a tym samym i zadowolenie klienta.  Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, a cel to usatysfakcjonowanie wszystkich naszych klientów na długie lata.
Korzystamy z narzędzi najlepszych producentów i ze sprawdzonych materiałów budowlanych. Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiednich produktów i konkurencyjne ceny!

Każde zlecenie poprzedzone jest wizytą na oględzinach obiektu w celu ustalenia zakresu prac, przygotowania kosztorysu oraz ustalenia ewentualnego terminu rozpoczęcia prac. 

Wycena dokonywana jest  indywidualnie dla każdego klienta. 

BWU dodatkowo wprowadza realizację drobnych zleceń dotyczących projektów z zakresu grafiki, bazy danych itp. Wszelkie pytania odnośnie pomocy w tym kierunku prosimy o kontakt na pomoc@bwu24.pl

 Zapraszamy do współpracy !

Bądź z nami na bieżąco !!! Śledź nas na FB i INSTAGRAMIE !!